مدیر شبکه چهار تغییر کرد
 مرتضی میرباقری، معاون سیما در حکمی با قدردانی از تلاش‌های رضا پورحسین در سرپرستی شبکه چهار سیما از مسعود معینی‌پور خواست به عنوان مدیر این شبکه نسبت به تبیین پیشرفت‌های علمی و فناوری کشور و ترویج روحیه علم‌گرایی در شبکه چهار اهتمام ویژه‌ای داشته باشد.

معاون سیما شبکه چهار سیما را شبکه‌ای علمی ـ فرهنگی دانست که همچون یکی از اقمار درخشان منظومه سیمای جمهوری اسلامی ایران از جایگاه و موقعیتی ممتاز برخوردار است.

او از مدیریت جدید شبکه خواست تا ارتقاء این نقش را در دستور کار قرار داده و با حرکتی هوشمندانه و شورانگیز در مدار مأموریتی و هویتی شبکه گام بردارد.

میرباقری هماهنگی، معاضدت و تعامل مناسب با سایر شبکه‌ها و حوزه‌های ستادی را از دیگر برنامه‌های موظف شبکه دانست و ابراز امیـدواری کرد: «در مدیریت جدید بـا نصـب‌الـعیـن قرار دادن رهنمودهای امام راحل عظیم‌الشأن (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله‌ العالی) و توجه ویژه به راهبردهای مندرج در پیوست حکم رئیس سازمان، اقدامات موثری در ارتقاء کیفی و افزایش اثربخشی برنامه‌ها و منزلت شبکه چهار سیما برداشته شود.»

شبکه چهار سیما از روزهای پایانی تیر سال گذشته به سرپرستی دکتر رضا پورحسین، قائم مقام معاون سیما اداره می‌شد.

مسعود معینی‌پور مدیر جدید شبکه چهار سیما دانش آموخته حوزه علمیه قم و دارای مدرک دکترا از دانشگاه معارف اسلامی است. از او که عضو هیئت‌علمی دانشگاه باقرالعلوم (ع) است، مقالاتی علمی و پژوهشی در نشریات پژوهشی و همایش‌های علمی منتشر شده است.

معینی‌پور همچنین تاکنون در برنامه‌های «زاویه»، «پگاه تحول» و غیره شبکه چهار به عنوان سردبیر، نویسنده و کارشناس مجری ایفای نقش کرده است.

 


مطالب پیشنهادی